×
Etiketë: baton
Lajme16 Korrik 2020
Gazetari Baton Haxhiu në emisionin Pressing të T7, ka treguar se kush duhet të vazhdojë ta udhëheqë Partinë Demokratike të Kosovës, në rast se konfirmohet akuza ndaj kreut të PDK’së, Kadri Veseli, nga Gjykata Speciale....
Lajme16 Korrik 2020
Gazetari Baton Haxhiu ka thënë në emisionin Pressing në T7 se PDK duhet të futet në Qeverinë Hoti për shkak se nëse vendi shkon në zgjedhje, atëherë VV do të fitonte zgjedhjet bindshëm dhe PDK...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.