Gjuha:
×
Etiketë: bastiset
Lajme15 Korrik 2020
Pas raportimit të medieve, se një laborator privat po kryen ilegalisht teste për koronavirus, policia i ka zënë derën të martën laboratorit Avicena-ks. Gazetëa inFokus raporton se  zyrtarë të Krimeve Ekonomike Regjionale së bashku me Inspektoratin...
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Ligjvënësi australian Shaoquett Moselmane pritet të suspendohet nga partia e tij pas raporteve se zyra e tij po hetohet nga agjenci të sigurisë kombëtare për lidhje me Kinën. Autoritetet asutraliane kanë bastisur zyrën dhe banesën...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.