×
Etiketë: banac
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Historiani, politikani dhe shkrimtari, Ivo Banac ka vdekur të martën në moshën 74-vjeçare, pas një sëmundjeje të rëndë, kanë bërë të ditur familjarët e tij. Banac ka qenë profesor emeritus i historisë në Universitetin Yale...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.