×
Etiketë: ballafaqohemi
Bota/Rajoni29 Gusht 2020
Ish-presidenti i Serbisë dhe kreu i Partisë Socialdemokrate të Serbisë, Boris Tadiq, i ka kërkuar kreut të shtetit serb, Aleksander Vucicit, një ballafaqim të drejtpërdrejtë në televizion për çështjen e Kosovës dhe për akuzat që...
Lajme24 Qershor 2020
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Veton Berisha, përfaqësues i komunitetit egjiptian ka uruar këtë komunitet me rastin e 24 Qershorit, Ditës nacionale të egjiptianëve. Berisha theksoi se për e gjithë bota duke përfshirë edhe Kosovën,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.