×
Etiketë: arizona
Bota/Rajoni24 Qershor 2020
Presidenti amerikan Donald Trump vizitoi kufirin SHBA-Meksikë të martën dhe u përpoq të “kreditonte” murin e tij të ri duke pretenduar se ai ka ndaluar si emigracionin pa dokumente, po ashtu edhe coronavirusin. Sipas Al...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.