×
Etiketë: aludon
Lajme12 Shtator 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, po konsideron se Kosova është duke e menaxhuar më mirë se vendet e rajonit pandeminë e koronavirusit. Në Facebook, Zemaj ka publikuar bilancet e të infektuarve dhe viktimave në 24...
Lajme09 Shtator 2020
Albulena Haxhiu e VV-së i ka dalë në mbrojtje shefit të saj në parti, Albin Kurtit, pas reagimit të Richard Grenell ku e akuzonte të parin e VV-së për anti-amerikanizëm. Me anë të një postimi...
Bota/Rajoni24 Korrik 2020
Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot ka zhvilluar një bisedë me emisarin e BE’së, për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajcak, me të cilin kanë diskutuar për zhvillimet e fundit në rajon. Pendarovski në fjalët...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.