×
Etiketë: adoleshent
Bota/Rajoni08 Korrik 2020
Sipas të dhënave të SPB – Shkup, gjatë ditës së djeshme një 16-vjeçar është sulmuar me thikë në parkun e Komunës së Çairit MPB njoftoi se adoleshenti është shpuar me thikë pas një zënke verbale...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Policia në Seattle thotë se një sulm në zonën e bllokuar nga protestuesit në qytetin Seattle, në lagjen Capitol Hill, ka lënë një burrë të vdekur dhe një djalë 14-vjeçar të plagosur. Departamenti i Policisë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.