×
Etiketë: abortojë
Lajme27 Shtator 2020
14-vjeçarja nga Gjilani dyshohet se është keqpërdorur seksualisht dhe më pas është detyruar që të abortojë në javën e tretë të shtatzënisë, nga 21-vjeçari me iniciale Sh.J (emër i njohur për redaksinë), me të cilën...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.