×
Etiketë: abazit
Lajme03 Korrik 2020
Në Gjykatën Themelore të Prishtinës sot është mbajtur seanca gjyqësore kundër Jeta Xharrës dhe Dajana Berishës pas padisë që është ushtruar ndaj tyre nga Astrit Istrefi, Burim Ejupi e Visar Azemi lidhur me një kontest...
Lajme28 Qershor 2020
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka veç një përgjigje për Haki Abazin e VV’së, i cili tha sot se Mustafa duhet të merret në pyetje për vrasjen e Ahmet Krasniqit dhe tre...
Lajme16 Qershor 2020
Një përleshje fizike që kishte ndodhur pas një debati të zhvilluar në televizionin T7, më 11 shtator 2019, në mes të kryetarit të Partisë Socialdemokrate (PSD) Dardan Molliqaj, shoqëruesit të tij Fatos Sahiti dhe ish-zëvendëskryeministrit...
Lajme16 Qershor 2020
Këshilltari i presidentit Thaçi, Adil Behramaj përmes një statusi në Facebook i ka reaguar ish-zëvendëskryeministrit Haki Abazi, pasi ky i fundit deklaroi se Thaçi ka punuar për ndarjen e Kosovës.Behramaj e krahason Abazin me sëmundjen...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.