×
Etiketë: 333
Lajme25 Shtator 2020
Gjatë kësaj jave ka pas rënie të numrit të të infektuarve dhe të të vdekurve me virusin korona. Megjithatë, ende vazhdon të ketë raste të reja pozitive me COVID-19, ku gjatë 24 orëve të fundit...
Ekonomi29 Korrik 2020
Sipas të dhënave të fundit të Bankës Qendrore të Kosovës gjatë periudhës janar-maj 2020 shitja e policave të sigurimit ka rënë për 33,3 % krahasuar me periudhën e njejtë të vitit paraprak. Guvernatori i Bankës...
Bota/Rajoni18 Qershor 2020
Italia ka regjistruar në 24 orët e fundit një rritje të numri të viktimave e të rasteve pozitive nga pandemia. Sot janë regjistruar 66 viktima e 333 raste pozitive më shumë në krahasim me një...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.