×
Etiketë: 306
Lajme15 Korrik 2020
Në QKUK dhe shtatë spitalet në qytetet e Kosovës si: Prizren, Gjakovë, Pejë, Ferizaj, Gjilan, Mitrovicë dhe Vushtrri po trajtohen 306 pacientë me Covid-19. Siç ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, prej këtyre pacientëve,...
Lajme15 Korrik 2020
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në Shërbimin Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës – Spitalet e Përgjithshme aktualisht po trajtohen 460 pacientë, 306 me Covid-19. “SHSKUK-Spitalet e Përgjithshme: Po trajtohen 460 pacientë, 306 me...
Lajme14 Korrik 2020
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në Shërbimin Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës – Spitalet e Përgjithshme aktualisht po trajtohen 460 pacientë, 306 me Covid-19. “Në Shërbimin Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës (QKUK...
Lajme14 Korrik 2020
Në Shërbimin Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës (QKUK dhe 7 spitalet e përgjithshme: Prizren, Gjakovë, Pejë, Ferizaj, Gjilan, Mitrovicë dhe Vushtrri) gjatë ditës së sotme janë të spitalizuar 460 pacientë. Prej tyre, 306 pacientë...
Bota/Rajoni02 Korrik 2020
Në Maqedoninë e Veriut numri i rasteve të reja me coronavirus vazhdon të jetë i lartë. Gjatë ditës së djeshme me COVID-19 janë konfirmuara 120 të reja nga 954 teste, nga të cilat mbi gjysma...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.