×
Etiketë: 153
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
Gjatë 24 orëve të fundit, në Shqipëri u shënuan 153 raste të reja me koronavirus dhe 5 viktima. Rastet me COVID-19 vijnë nga këto vende: 57 raste në Tiranë, 15 në Lezhë, nga 11 raste...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1279 teste për coronavirus, ndërsa 153 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre, 66 janë nga Shkupi, 20 nga Tetova,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.