Kronika

Sulmoi me shufër metalike e thikë tre persona, policia e prangos

Sulmoi me shufër metalike e thikë tre persona, policia e prangos
09:05 | 17 Maj 2022

Është arrestuar një person në Podujevë pasi i njëjti ka sulmuar me shufër metalike e thikë tre persona të tjerë.

Viktimat kane pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar ne mbajtje.

Fsh. Balloc, Podujevë, 16.05.2022-21:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi qe i njëjti ka sulmuar fizikisht me shufër dhe mjet të mprehte thike, tre viktimat meshkuj kosovar. Viktima kane pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar ne mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera