×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Sulmohet fizikisht drejtori i Urbanizmit në Vushtrri

  FrontOnline
  13 Nëntor 2021

  Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se në Vushtrri është sulmuar fizikisht drejtori i Urbanizimit.

  Përmes raportit 24 orësh Policia ka bërë të ditur se i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

  “Vushtrri, 12.11.2021 – 14:15. Është arrestuar një i dyshuar mashkull  kosovar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull  kosovar-drejtor i Drejtorisë së Urbanizmit në Komunën e Vushtrrisë. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport./FrontOnline

  Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…
  Nga Rubrika
  Lajme19 Korrik 2024
  Anëtari i Komisionit për Çështjet e Sigurisë dhe Mbrojtjes, Hisen Berisha thotë për “Front Online” se vrasja e policit serb, nga i...
  Lajme19 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme të Japonisë, ka thënë se zhvillimi ekonomik i Kosovës, është thelbësor, dhe sipas saj që nga shpallja...
  Lajme19 Korrik 2024
  Bekë Berisha, kryetar i Komisionit për Çështjet e Sigurisë dhe Mbrojtjes thotë për “Front Online” se rasti i vrasjes së policit serb,...
  Të tjera
  Lajme19 Korrik 2024
  Zëvendëskryeministri serb dhe Ministri i Punëve të Brendshme, Ivica Daçiq deklaroi sot se një polic është vrarë në orët e para të...
  Sport19 Korrik 2024
  Ka përfunduar raundi i parë kualifikues në tri garat evropiane, Ligën e Kampionëve, të Evropës dhe të Konferencës. E ekipet kosovare treguan...
  Lajme19 Korrik 2024
  KEDS ka njoftuar se sot do të kryhen punime të domosdoshme për siguri të sistemit energjetik dhe si rezultat në disa vende...
  Bota/Rajoni19 Korrik 2024
  Kërkimi për njeriun që vrau policin kufitar Nikolla Krsmanoviq dhe plagosi rëndë kolegun e tij Vjekoslav Iliq në Loznicë është ende në...
  Lajme19 Korrik 2024
  Instituti i Kosovës për Drejtësi sot do të publikojë raportin “Politizimi i KPM-së”. Ky raport është analizë e Projektligjit për Komisionin e...
  Lajme19 Korrik 2024
  Këshilli Gjyqësor i Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e radhës. Kjo është mbledhja e 330-të e tyre, duke filluar nga ora...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.