×
 • Kronika
 • Kronika

  Shtetasi suedez mori me qera dy vetura në aeroport dhe nuk i ktheu më

  FrontOnline
  01 Dhjetor 2023

  Një shtetas i Suedisë ka marr dy vetura në “rent car” dhe nuk i ka kthyer në kohën që është dashur t’i kthejë.

  Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur më datë 26.11.2023 rreth orës 14:13 në aeroportin “Adem Jashari”.

  Tutje bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

  “Raportohet se i dyshuari mashkull shtetas i Suedisë, ka marr dy vetura në ‘Renta Car’ dhe nuk i ka kthyer në kohën që është dashur t’i kthejë. Sipas ankuesit mashkull kosovar. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

  Petrol Company hap komunitet në Viber për klientët e saj
  Nga Rubrika
  Kronika21 Shkurt 2024
  Në Gjykatën Themelore të Prishtinës të mërkurën është mbajtur seanca fillestare e gjykimit në mungesë ndaj të akuzuarit Millan Jovanoviq, me ç’rast...
  Kronika21 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës, gjegjësisht njësiti (Fast Kosova), me mbështetje të Njësisë Speciale Operative, sot më 21.02.2024, pas një pune intensive në terren,...
  Kronika21 Shkurt 2024
  Me urdhër të Prokurorisë Speciale (PS), Policia e Kosovës ka ndërmarr një aksion në shtatë lokacione të ndryshme të Kosovës, ku janë...
  Të tjera
  Ekonomi21 Shkurt 2024
  Sot po flasim për derivate. Por jo për çdo lloj derivati, po flasim për derivatet e Petrol Company. Me derivatet e kësaj...
  Kronika21 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës, gjegjësisht njësiti (Fast Kosova), me mbështetje të Njësisë Speciale Operative, sot më 21.02.2024, pas një pune intensive në terren,...
  Bota/Rajoni21 Shkurt 2024
  Miliarderi Elon Musk është nominuar për Çmimin Nobel për Paqe 2024 nga një deputet norvegjez, i cili vlerësoi pronarin e platformës X...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Është shtyre raportimi i ministri të Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, dhe përfaqësues të Doganës së Kosovës dhe Administratës Tatimore, në...
  Bota/Rajoni21 Shkurt 2024
  Për këdo që tashmë është mërzitur nga bota këtu dhe kërkon të eksplorojë hapësirën, NASA mund t’ju ndihmojë. Agjencia hapësinore po kërkon...
  Bota/Rajoni21 Shkurt 2024
  Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka ftuar shqiptarët kudo në botë që ta ruajnë dhe trashëgojnë gjuhën si pjesë thelbësore të identitetit...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.