×
 • Kronika
 • Kronika

  Shtetasi sirian arratiset nga Qendra e Azilit

  FrontOnline
  19 Maj 2024

  Një shtetas sirian raportohet të jetë arratisur.

  Rasti ka ndodhur në Qendrën e mbajtjes së Azilantëve në Prishtinë.

  Rasti po hetohet nga policia si “Arratisje e personit të privuar nga liria”.

  Gjiganti zviceran “Lika Group” synon ta zbukurojë Prishtinën (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Kronika24 Qershor 2024
  Një person është arrestuar nga policia e rajonit të Gjakovës, pasi që ky i fundit dyshohet se tentoi t’u jepte ryshfet 20...
  Kronika24 Qershor 2024
  Një person i vdekur është gjetur brenda një veture në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës,...
  Kronika23 Qershor 2024
  Një aksident ka ndodhur në fshatin Sllagrazhd të Suharekës, ku si pasojë kanë mbetur të lënduar gjashtë persona. Në aksident janë përfshirë...
  Të tjera
  Lajme24 Qershor 2024
  Zëvendëskryeministrja dhe Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, në Luksemburg, ka marrë pjesë në takimin e rregullt të Ministrave...
  Lajme24 Qershor 2024
  Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, duke komentuar takimin e së mërkurës midis kryeministrit, Albin Kurti dhe presidentit serb Aleksandar Vuçiq...
  Lajme24 Qershor 2024
  Gjykata Supreme e Kosovës sot ka mirëpritur konferencën e 14-të kryetarëve të Gjykatave Supreme të Evropës Qendrore dhe Lindore, e cila u...
  Lajme24 Qershor 2024
  Disa qytete të Kosovës, dje janë përfshirë nga një valë e madhe e reshjeve të shiut. Në disa zona të Kosovës, këto...
  Sport24 Qershor 2024
  Shqipëria e nënvlerësuar përballet sot me Spanjën, një nga favoritët për të fituar Euro 2024, teksa mbetet “ambicioze” pasi kërkon të sigurojë...
  Lajme24 Qershor 2024
  Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Armend Muja, ka thënë se Kosova duhet të manifestoj qëllimin e saj që të jetë e gatshme t’i...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.