Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Shqipëria goditet nga disa tërmete

  FrontOnline
  23 Mars 2023

  Shqipëria është goditur nga disa tërmete në orët e para të së enjtes.

  Tërmeti i parë u regjistrua rreth orës 2:09 me shkallë 3.6 të rihterit.

  Dridhje të tokës pati edhe rreth orës 02:22, me 3.4 shkallë të rihterit.

  Po ashtu tërmet sipas faqes EMSC pati edhe rreth orës 3:30 pas mesnatës.

  Deri më tani nuk është raportuar epiqendra e tërmetit.

  Po ashtu nuk dihet nëse ka të lënduar nga këto dridhje të tokës.

  Juliana: E kuptoj që e kam lëndu djalin dhe e marr mbi supet e mia këtë (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Lajme30 Maj 2023
  Në platformën qeveritare të punësimit “Superpuna”, deri më tani janë regjistruar 10 mijë punëkërkues. Kështu kanë bërë të ditur nga kjo platformë,...
  Lajme30 Maj 2023
  Presidenti i Republikës Srpska në Bosnje dhe Hercegovinë, Milorad Dodik, theksoi se reagimi i pjesëtarëve të KFOR-it ndaj popullit serb që po...
  Lajme30 Maj 2023
  Përfaqësuesi i Lartë i BE-së, Josep Borrell, ka konfirmuar se është duke punuar që të organizojë një takim urgjent mes kryeministrit Kurti...
  Të tjera
  Lajme30 Maj 2023
  Kryetari i Komunës së Zveçanit, Ilir Peci, tha se po punon nga Zyra për Komunitete në fshatin Lipë të kësaj komune, e...
  Lajme30 Maj 2023
  Gazetarët që po i përcjellin nga afër ngjarjet në veri të vendit janë sulmuar në Leposaviq. T7 raportoi se gazetarët janë sulmuar...
  Bota/Rajoni30 Maj 2023
  Një tjetër vrasje ka tronditur SHBA-në dhe këtë herë viktimat janë nga e njëjta familje. Prindërit, motra dhe vëllai i Cesar Olalde,...
  Lajme30 Maj 2023
  Kryeministri Albin Kurti nuk do të marrë pjesë në Forumin e Bratisllavës në Sllovaki ku kishte planifikuar të shkonte për shkak të...
  Vip30 Maj 2023
  Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Ceremonia që do të bëjë bashkë familjarë, miq dhe bashkëpunëtorë...
  Vip30 Maj 2023
  Albina Kelmendi duket se do e prekë sërish skenën e “Eurovizionit”. Ajo ka zbuluar se ka marrë disa oferta prej shteteve pjesëmarrëse...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.