Sport

Shqipëria dyfishon epërsinë, Uzuni shënon gol të bukur

Shqipëria dyfishon epërsinë, Uzuni shënon gol të bukur
17:28 | 11 Nëntor 2020

Shqipëria është duke fituar me rezultat 2-0 ndaj Kosovës në ndeshjen që po luhet në Elbasan Arena

Myrto Uzini ka shënuar golin e dytë për Shqipërinë në minutën e 64-të, shkruan.

Shqipëria shënoi pas një kundërsulmi të shpejt me Uzunin që pasi realizoi festoi në stilin e Depay duke mbyllur veshët.

Shqipëria – Kosova 2:0, minuta e 65-të.

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera