×
 • Infografika
 • Infografika

  Shpenzimet e Ministrive për investime kapitale gjatë periudhës janar-shtator 2023

  FrontOnline
  07 Nëntor 2023
  Nesër këto zona do të mbesin pa rrymë deri në 7 orë
  Të tjera
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Nga një muaj paraburgim iu është caktuar tre të dyshuarve, Naim Murselit dhe dy të tjerëve për vrasjen e Liridona Ademajt. Vendimi...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Familjarët e Liridona Ademajt nuk janë lejuar të marrin pjesë në seancën e parë për rastin e vrasjes së të ndjerës ku...
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Pas vrasjes së Liridona Ademajt, dhjetëra qytetarë në Tiranë kanë dalë në protestë, me thirrje kundër vrasjeve të vajzave dhe grave. Protestuesit...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Leonard Ademaj shkoi në mëngjes në Gjykatën Themelore në Prishtinë, aty ku tre të dyshuarit për vrasjen e motrës së tij, përfshirë...
  Sport03 Dhjetor 2023
  Fundjava do të përfundojë me një super ndeshje në program. Kampioni në fuqi, Barcelona do të përballet me Atletico Madridin sonte me...
  Sport03 Dhjetor 2023
  Në Hamburg të Gjermanisë u hodh shorti për fazën finale të Euro 2024 teksa Franca u shortua në Grupin D së bashku...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.