Lajme

Shpend Ahmeti vazhdon kritikat ndaj Qeverisë: Kush jeton në Marigona është në zonë të gjelbër

Shpend Ahmeti vazhdon kritikat ndaj Qeverisë: Kush jeton në Marigona është në zonë të gjelbër
19:16 | 11 Nëntor 2020

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka vazhduar me kritika ndaj qeverisë për masat e reja të vendosura ndaj Covid-19.

“Kush jeton në Lagjen Marigona është në zonën e gjelbër e mundet me dal, e kush jeton në Qendresa është në zonën e kuqe e ka orë policore“, tha ai.

“Absurde!”, shtoi ai.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera