×
 • Vip
 • Vip

  Shkurte Gashi paralajmëron projektin e ri muzikor

  FrontOnline
  10 Korrik 2024

  Këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi po vjen me një projekt të ri muzikor.

  Këtë ajo e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale, duke treguar se kënga do të publikohet së shpejti, përcjell Klankosova.tv.

  Shkurta nuk ka dhënë detaje më shumë rreth këtij projekti, por ka publikuar një fotografi, që duket të jetë pjesë e videoklipit.

  Afër 6500 banorë të Shalës së Bajgorës përfitojnë nga rrjeti i ri
  Nga Rubrika
  Vip22 Korrik 2024
  Këngëtarja Jessie J ka zbuluar se tre muaj më parë u diagnostikua me çrregullim të hiperaktivitetit të deficitit të vëmendjes (ADHD) dhe...
  Vip22 Korrik 2024
  Edhe Jul Deda do i bashkohet trendit të momentit, atij të podcastit. Ish-banori i Big Brother VIP Albania, ka zbuluar në rrjetin...
  Vip22 Korrik 2024
  Semi Jaupaj është një nga artistet që pëlqehet nga publiku për zërin që ka. Ajo së fundmi surprizoi ndjekësit e saj me...
  Të tjera
  Bota/Rajoni23 Korrik 2024
  Zëvendëspresidentja amerikane Kamala Harris ka festuar sigurimin e mjaftueshëm të miratimeve të delegatëve për të fituar nominimin presidencial demokrat. “Sonte, jam krenare...
  Lajme23 Korrik 2024
  Moti sot parashihet të jetë kryesisht me diell. Vranësirat më të fokusuara parashihen përreth relievit malor. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...
  Lajme22 Korrik 2024
  E pandehura pranoi SMS në 3 të mëngjesit pastaj e çoi me veturë në Drenas- çfarë ndihme iu ofrua Faton Hajrizit pas...
  Lajme22 Korrik 2024
  Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka ftuar që të jetë pjesë e një debati publik mes tij dhe kryeministrit aktual, Albin Kurti....
  Lajme22 Korrik 2024
  Debati mes dy këshilltarëve bashkiakë të Tiranës, Tedi Blushit dhe Halit Valterit degradoi në përplasje fizike këtë të hënë. Edhe pse seanca...
  Lajme22 Korrik 2024
  Gjyqtarja Valdete Daka ka treguar se përse i ishte refuzuar Faton Hajrizit kërkesa për lirim me kusht. Ajo është shprehur se Paneli...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.