×
 • Vip
 • Vip

  Santiana e nervozuar ndaj Bucit: Më tradhtove, unë ty nuk ta kisha bërë kurrë këtë

  FrontOnline
  02 Dhjetor 2023

  Tensionet e brendshme në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova kanë rezultuar në një përplasje të hapur mes dy banorëve, Santianës dhe Bucit, të cilët morën në dorë rastin për të diskutuar mbi ndryshimet e njëpasnjëshme në marrëdhënien e tyre.

  Ngjarjet e fundit kanë lënë gjurmë dhe kanë bërë që Santiana të shprehë haptas zhgënjimin e saj nga veprimet e Bucit, të cilat i ka cilësuar si tradhti.

  Gjatë një bisede të tensionuar, Santiana nuk kurseu fjalët për të treguar zhgënjimin që përjetoi ndaj Bucit.

  “Ti më tradhtove Buc, unë nuk ta kisha bërë këtë gjë kurrë”, i tha ajo Bucit, duke nënkuptuar një pritje për një lloj lojaliteti që sipas saj nuk u respektua.

  Ajo theksoi se i ishte dhënë mundësia Bucit të sqaronte gjërat me të fejuarën e tij, Veronën, dhe të bënte të qartë natyrën e marrëdhënies së tyre – por që kjo nuk ndodhi.

  Ndërsa Buci, nga ana e tij, u përpoq të arsyetonte veprimet e tij, duke u përpjekur të shpjegojë dhe të gjejë një bazë të përbashkët në mes të keqkuptimeve që kishin ndodhur.

  Mirëpo, duke pasur parasysh thellësinë e ndjenjave dhe pritjet e thyera, duket se argumentet e tij nuk arritën të bindin Santianën. /Telegrafi/

  Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..
  Nga Rubrika
  Vip26 Shkurt 2024
  Si asnjëherë më parë në një studio televizive, Grida Duma ka rrëfyer për jetën personale e profesionale. Djali, siç thotë ajo, është...
  Vip26 Shkurt 2024
  Grida Duma është një prej grave që fuqishëm ka përkrahur gratë e tjera gjatë karrierës së saj politike, por edhe tash në...
  Vip26 Shkurt 2024
  Meritoni dhe Ilnisa patën një debat që nuk përfundoi mirë, shkak i gjithë kësaj u bë banorja e re e shtëpisë, Sara...
  Të tjera
  Lajme26 Shkurt 2024
  Një burrë në Prizren ka raportuar se vetura e tij është vjedhur nga persona të panjohur. Por automjeti është gjetur i parkuar...
  Sport26 Shkurt 2024
  Fundjavën që shkoi, përfundoi xhiroja e 23-të e Bundesligas. Edhe pas kësaj jave, Bayer Leverkusen vazhdon të jetë lider. Leverkusen triumfoi përballë...
  Vip26 Shkurt 2024
  Si asnjëherë më parë në një studio televizive, Grida Duma ka rrëfyer për jetën personale e profesionale. Djali, siç thotë ajo, është...
  Vip26 Shkurt 2024
  Grida Duma është një prej grave që fuqishëm ka përkrahur gratë e tjera gjatë karrierës së saj politike, por edhe tash në...
  Bota/Rajoni26 Shkurt 2024
  Tirana do të jetë mikpritëse e dy samiteve më 28 dhe 29 shkurt. I pari do të mbahet të mërkurën e 28...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Prishtinë- Gjykata Themelore në Prishtinë, ka shpallur aktgjykim lirues ndaj kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca i akuzuar për hedhje të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.