×
Vip11 Mars 2022
Xhensila Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në show bizin shqiptar. Ajo merr vëmendje të veçantë në...
Vip11 Mars 2022
Arbenita Ismajli edhe sot është shfaqur me plot stil në rrjetet sociale Ajo sonte ka zgjedhur një fustan ngjyrë të gjelbër dhe...
Vip11 Mars 2022
Remzie Osmani është një nga artistet që një periudhë të gjatë qëndron një ndër emrat më të dalluar në mediat rozë. Ajo...
Nga Rubrika
Vip10 Mars 2022
Sot në Shqipëri është protestuar. Qytetarët kanë mbushur sheshet me banderola duke kërkuar zbritjen e çmimeve të naftës dhe produkteve ushqimore, shkruan...
Vip10 Mars 2022
Producentja kosovare, Vjosa Berisha, ka disa muaj që po përballet me sëmundjen e kancerit. Ajo po tregohet e fortë dhe luftarake me...
Vip10 Mars 2022
Rihanna vazhdoi të mahnit me veshjet e shtatzënisë teksa doli në Los Angeles të mërkurën në një tjetër kombinim të guximshëm. Këngëtarja...
Vip10 Mars 2022
Genta Ismajli tanimë është nënë e dy fëmijëve. Këngëtarja kosovare dhe biznismeni turk Usta para disa javësh janë bërë prindër për herë...
Vip10 Mars 2022
Këngëtari Prince Royce dhe aktorja Emeraude Toubia konfirmuan se po i japin fund martesës së tyre, pas tre vitesh. “Ndërsa fundi i...
Vip10 Mars 2022
Komediani kosovar, Vedat Bajrami përmes një videoje në Instagram ka reaguar lidhur me ngritjen e çmimeve të produkteve esenciale. Teksa ka publikuar...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.