×
Vip13 Janar 2022
Këngëtarja shtoi dyshimet përmes një video të publikuar. Big Mama ndau në storien e saj në Instagram një video ku shihet dera...
Vip13 Janar 2022
Pasditen e sotme ka vdekur këngëtari i njohur pejan Eduard Meraku, i njohur si Edi King. I ndjeri ka ndërruar jetë në...
Vip13 Janar 2022
Iliri dhe Donaldi janë dy nga banorët më të komentuar të këtij “Big Brother VIP” dhe njëkohësisht të dy shihen si pretendentët...
Nga Rubrika
Vip13 Janar 2022
Mëngjesin e sotëm në një bisedë me Tanin dhe Monikën,Iliri tha se nëse ai e nominon Monikën ajo do të dalë nga...
Vip13 Janar 2022
Nesër merr fund pritja për projektin e paralajmëruar. Gjithçka gati për t’u publikuar dueti i shumëpritur. Majk dhe Dafina nesër vijnë me...
Vip13 Janar 2022
Kylie Jenner është bërë femra e parë në botë që arrin 300 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Kjo arritje e bën...
Vip13 Janar 2022
Gjatë ditës së sotme është zhvilluar një lojë në ‘BBB’. Ishte Dagz ai i cili prishi lojën ku tregoi vendin e gjërave...
Vip13 Janar 2022
Gjatë qëndrimit në Big Brother VIP, Ilir Shaqiri rrëfeu për tradhtinë dhe mënyrën si ai dhe bashkëshortja shpëtuan martesën. Për këtë u...
Vip13 Janar 2022
Aktorja nga Tropoja është njëra ndër banorët që ka mbështetjen më të madhe nga Vipat të cilët gjendën jashtë shtëpisë. Kjo pasi...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.