×
Lajme30 Korrik 2020
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje Arberie Nagavci ka kërkuar dorëheqjen e Qeverisë Hoti për shkak të gjendjes...
Lajme30 Korrik 2020
Me iniciim të këshilltarëve të PDK-së, Kuvendi Komunal i Ferizajt dhe i Vitisë kanë miratuar një deklaratë në mbështetje të luftës së...
Lajme30 Korrik 2020
Në 24 orët e fundit në Kosovë janë konfirmuar 16 të vdekur dhe 258 raste të reja me Covid-19. E kjo ka...
Nga Rubrika
Lajme30 Korrik 2020
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, deklaroi sot në Bruksel, se me Serbinë nuk mund të bisedohet ‘me...
Lajme30 Korrik 2020
Bordi i Përkohshëm i Drejtorëve të Postës së Kosovës, sot ka mbajtur mbledhjen e radhës në të cilën ka shkarkuar  Sekretarin e...
Lajme30 Korrik 2020
Bordi i Përkohshëm i Drejtorëve të Postës së Kosovës, sot ka mbajtur mbledhjen e radhës në të cilën ka emëruar dy zyrtarë...
Lajme30 Korrik 2020
Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka bërë të ditur sot se në mesin e viktimave që kanë ndërruar jetë si...
Lajme30 Korrik 2020
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, iu ka shprehur ngushëllime 16 familjeve që humbën anëtarët e tyre si pasojë e Covid-19...
Lajme30 Korrik 2020
Zëvendëskryeministri i parë, Besnik Tahiri në një konferencë për media ka thënë se ka përfunduar konsultimi për Projektligjin për Qeverinë. Në këtë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.