×
Kronika08 Shtator 2020
Një person është gjetur i vdekur në oborrin e shtëpisë së tij mbrëmë në Kaçanik. Siç njofton Policia e Kosovës në raportonin...
Kronika08 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme rreth orës 14:00 në Koshare kanë hasur në një fushë...
Kronika08 Shtator 2020
Policia e Kosovës vetëm gjatë ditës së hënë ka shqiptuar 1 mijë e 379 tiketa në trafik, transmeton Front Online. Në raportin...
Kronika08 Shtator 2020
Nga Rubrika
Kronika07 Shtator 2020
Kanë kaluar shtatë muaj nga dita kur ishte mbytur me eksploziv polici Sami Thaçi në Zhur të Prizrenit. Kjo ngjarje që kishte...
Kronika07 Shtator 2020
Edhe pse në kohë pandemie dhe me vendim të Qeverisë janë të ndaluara, një aheng familjar është mbajtur dje në fshatin Llukafc...
Kronika07 Shtator 2020
Në fshatin Terstenik të Drenasit gjatë ditës së djeshme, ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy automjeteve. Si pasojë e aksidentit...
Kronika07 Shtator 2020
Janë arrestuar tre persona dje në Mitrovicë, pasi të njëjtit kanë sulmuar, fyer e kërcënuar personin zyrtar. Njëri prej të dyshuarve është...
Kronika07 Shtator 2020
Një person në Malishevë është vetë aksidentuar, pasi i njëjti ishte duke punuar në oborrin e shtëpisë së tij. Viktima ka pasur...
Kronika07 Shtator 2020
Është arrestuar një person në Gjilan, pasi i njëjti ka goditur në kokë me dru, një person duke i shkaktuar lëndime të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.