×
Kronika18 Shkurt 2024
Një person është therur me thikë në mbrëmjen e së shtunës në Lipjan. Sipas policisë, ai fillimisht është dërguar në emergjencën e...
Kronika18 Shkurt 2024
Policia ka bllokuar qarkullimin në një pjesë të rrugës “B” në Prishtinë të shtunën në mbrëmje, pasi kishte pranuar informatë se aty...
Kronika17 Shkurt 2024
Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona dje, pasi që kanë sulmuar dhe penguar zyrtarët policorë në kryerjen e detyrës. Sipas Policisë,...
Nga Rubrika
Kronika16 Shkurt 2024
Një person ka pësuar lëndime trupore në Rahovec pasi është sulmuar fizikisht nga një burrë i dehur. Policia bën me dije përmes...
Kronika16 Shkurt 2024
Një person është arrestuar në Prizren pasi ka sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij. Policia njofton se viktimat kanë pranuar tretman...
Kronika16 Shkurt 2024
Policia e Kosovës ka njoftuar se të enjten janë vjedhur dy vetura në Lipjan. Njëra është vjedhur në fshatin Marec, kurse tjetra...
Kronika16 Shkurt 2024
Në një bankë në Fushë Kosovë janë deponuar rreth 732 monedha metalike prej 2€, në vlerë rreth 1464 € të cilat dyshohet...
Kronika15 Shkurt 2024
Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për gjetjen e një personi. Sipas policisë, i njëjti dyshohet për veprën penale “Grabitje”...
Kronika15 Shkurt 2024
Një person është arrestuar në Rahovec, për shkak të bashkëjetesës me një të mitur. Kështu ka bërë të ditur policia përmes raportit...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.