×
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Ka dalë lista e plotë e shqiptarëve të arrestuar pas megaoperacionit antidrogë italo-shqiptar të zhvilluar ditën e sotme. 40 milionë euro drogë...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Katër pacientë të prekur me virusin korona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Shtetet e Bashkuara kanë krenaruar prej kohësh veten si feneri i ndritshëm i botës. Por statusi aktual i tyre është shumë i...
Nga Rubrika
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Eurodeputetët përgjegjës për marrëdhëniet me Maqedoninë e Veriut në Parlamentin Evropian kërkojnë fushatë zgjedhore të besueshme, transparente dhe objektive pa dezinformata dhe...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Sekretariati Shtetëror për Çështjet Ekonomike (SECO) beson se lëvizja e lirë e njerëzve, e cila u lejon qytetarëve të vendeve të BE-së...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Të zgjohesh në mëngjes nën dritën e agimit me zhurmat dhe tingujt e natyrës, ajrin e freskët dhe të pastër A keni...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Rusia vazhdon të ketë numër të madh të rasteve ditore me COVID-19. Rusia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit me...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Kapja e tyre nga policët e vërtetë u bë kur ata ishin duke i marrë edhe 60.000 franga të të radhës, nga...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Ndërron jetë në spitalin Infektiv mjeku hematolog, Arjan Pushi, njëkohësisht profesor i fakultetit të Mjekësisë. Arjan Pushi, prej pak ditësh ishte shtruar...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.