[wp-story]

Lajme

Rron Gjinovci shoqërohet në polici

Rron Gjinovci shoqërohet në polici
12:21 | 19 Qershor 2020

Drejtori i Organizatës ORCA, Rron Gjinovci përmes një shkrimi në Facebook ka bërë të ditur se është shoqëruar në polici të Kosovës.

Sipas Gjinovcit kjo ka ndodhur pasi që ka ekspozuar disa plagjiatura të ministrit të Arsimit.

“Qytetarë, sapo u shoqërova në stacionin policor Qendra për shkak të ekspozimit të plagjiaturave të Ministrit Ramë Likaj. Kjo nuk ka ndodhë asnjëherë më parë. Kjo po ndodh kur Ministër i Brendshëm është Agin Veliu i qeverisë jolegjitime Hoti”, ka shkruar ai.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera