[wp-story]

Lajme

Rrokulliset vetura në Grabanicë të Klinës, ka të lënduar

Rrokulliset vetura në Grabanicë të Klinës, ka të lënduar
10:36 | 17 Qershor 2020

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Grabanicë të komunës së Klinës në orët e paraditës të mërkurën.

Sipas të dhënave në këtë aksident dyshohet se ka persona të lënduar.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera