×
 • Vip
 • Vip

  Romeo nuk mban dot lotët pasi merr mesazhin nga Donaldi

  FrontOnline
  18 Prill 2024

  ‘Big Love’ është rikthyer përsëri dhe në këtë edicion të formatit më të ndjekur të ‘BBV3’.

  Pasditen e sotme, banorët janë mbledhur në living teksa janë pozicionuar përballë Led Wall-it dhe kanë lexuar mesazhet e ardhura për ata.

  Një mesazh tepër emocionues ka ardhur dhe nga Donaldi për Romeon, ku ky i fundit nuk i ka mbajtur dot lotët.

  “Tani të kuptoj çfarë ke përjetuar edhe ti, por sado e vështirë për mua, prapë ja vlen!” shprehet Donaldi.

  Teksa e lexoi mes emocionesh, Romeo e përshëndeti binjakun duke e falenderuar pafund dhe pranë tij qëndroi Heidi teksa mundohej ta qetësonte.

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Vip25 Maj 2024
  Siç u bë e ditur më pare gjatë spektaklit, banorët janë ndarë në çifte për një përballje të drejtpërdrejtë. Konfrontimi mes tyre...
  Vip25 Maj 2024
  Një surprizë e veçantë i është bërë Heidit nga ‘Vëllai i Madh’. Ajo ka takuar babin e saj me të cilin janë...
  Vip25 Maj 2024
  Eliminimi i Meriton Mjekiqit nga gara për çmimin e madh të 100 mijë eurove ka shkaktuar një valë pakënaqësie të madhe ndër...
  Të tjera
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Të paktën 8 persona mbetën të plagosur mbrëmjen e kësaj të shtune në Durrës, pasi u përfshinë në një aksident masiv. Ngjarja...
  Lajme25 Maj 2024
  Ata që ranë për çlirim, tani përkujtohen në mënyra të ndryshme. Një prej tyre është edhe dhurimi i gjakut, siç veprohet tash...
  Lajme25 Maj 2024
  Letra drejtuar liderëve të partive parlamentare nga ana e kreut të PDK-së, Memli Krasniqi po vlerësohet si test i gatishmërisë së partive...
  Vip25 Maj 2024
  Në një ndër netët më emocionuese të televizionit shqiptar, prezantuesi i njohur Meriton Mjekiqi është shpallur banori i parë që largohet nga...
  Lajme25 Maj 2024
  E përditshmja amerikane, “The New York Times”, ka publikuar një artikull të gjatë për Richard Grenellin. Gazeta ka biseduar me 40 persona,...
  Lajme25 Maj 2024
  Avni Islami, njohës i sigurisë thotë se rritja e numrit të vrasjeve, plagosjeve duhet të na brengos si shoqëri e të jetë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.