×
 • Infografika
 • Infografika

  Qeveria merr vendim për shtesat e rrezikshmërisë së policëve

  FrontOnline
  27 Tetor 2023

  Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa
  Të tjera
  Kronika03 Dhjetor 2023
  Një person ka raportuar se dje në rrugën “Haxhi Zeka” në Prishtinë drejt tij disa persona kishin shtënë me armë zjarri në...
  Kronika03 Dhjetor 2023
  Ka vdekur këmbësori që është goditur nga një veturë dje në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. Në raportin 24 orësh të Policisë...
  Kronika03 Dhjetor 2023
  Është arrestuar të shtunën një person në Malishevë nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht babain e tij. Viktima nuk ka pranuar tretman...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Qeveria e Kosovës nuk do të heqë dorë nga Projekt Kodi Civil. Për këtë kod do të tentohet të votohet prapë në...
  Opinione03 Dhjetor 2023
  Shkruan: Rexhep Qosja 1. Kur shkatërrohen sistemet e vlerave të shoqërisë e të shtetit atëherë jeta bëhet jo vetëm e padurueshme por...
  Sport03 Dhjetor 2023
  Pas shortit për Euro 2024 ku Shqipëria u shortua në Grupin B me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë, për Rai-n foli shefi i...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.