×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Prishtinasja sulmohet fizikisht nga një burrë, i dyshuari po kërkohet nga Policia

  FrontOnline
  22 Prill 2024

  Një grua në Prishtinë është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar.

  Bazuar në raportin 24 orësh, të dielën me datë 21 prill, ankuesja femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht, derisa e njëjta kra refuzuar të pranojë trajtim mjekësor.

  I dyshuari është në arrati. I njëjti është në kërkim nga Policia e Kosovës.

  “Më daten 21.04.2024 ankuesja femer kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka refuzuar trajtimin mjekësor. I dyshuari gjendet në kerkim policor, ndersa rasti ne procedure hetimore”, shkruhet në raportin e PK.

  Arif Vladi me 17 shkurt në hotel Lake Side
  Nga Rubrika
  Lajme20 Maj 2024
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka thënë se kryeministri Kurti e ka sjellë Serbinë si temë kryesore të diskutimit...
  Lajme20 Maj 2024
  Deputeti Fatmir Humolli ka thënë se kur qeveria të japë llogari, ai do të votojë për shpërndarjen e Kuvendit. “Duhet të shkarkohet...
  Lajme20 Maj 2024
  Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta deklaroi sot se, politikat aktuale në Shqipëri nuk po e udhëheqin vendin në drejtimin e...
  Të tjera
  Lajme20 Maj 2024
  Pas shiut të rrëmbyeshëm që përfshiu orët e para të mëngjesit Prishtinën dhe jo vetëm, sipas parashikimeve të fundit, të martën pasdite...
  Bota/Rajoni20 Maj 2024
  Për herë të parë në Shqipëri kurorëzojnë dashurinë në martesë një çift i komunitetit LGBT. Ndonëse nuk konsiderohet e ligjshme dy vajzat...
  Lajme20 Maj 2024
  Qeveria e Kosovës ka zhvilluar mbledhje elektronike, në të cilën ka miratuar `Projektligjin për Ratifikimin e Traktatit` ndërmjet Kosovës dhe Danimarkës, për...
  Sport20 Maj 2024
  Barazimi i Real Madridit me rezultat 4-4 ndaj Villarrealit, e pa Carlo Ancelottin duke vendosur në fushë formacionin e dytë të ekipit,...
  Lajme20 Maj 2024
  Qeveria e Kosovës nesër do të mbajë mbledhje me fillim prej orës 10:00. Këtë e ka bërë të ditur ZKM përmes një...
  Sport20 Maj 2024
  Trajneri i Kroacisë, Zlatko Dalic, ka publikuar listën preliminare prej njëzet e gjashtë futbollistëve të ftuar për Euro 2024.  Kroacia e cila...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.