×
 • Vip
 • Vip

  ‘Prime’ me “ethe” për shtatë banorët e nominuar të BBVK-së (VIDEO)

  FrontOnline
  08 Dhjetor 2023

  Dinamika të shumta do ta përcjellin edhe këtë natë ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova.

  Alba, Azemi, Besi, Blerando, Ylli, Blero dhe Kaderi janë banorët e nominuar të kësaj jave.

  Për të shtatë këta banorë, sonte është një ‘Prime’ me plotë ethe, përcjell Klankosova.tv.

  Ndryshe, në spektaklin e sontëm do të ketë edhe një befasi shumë të bukur, nga mijëra kilometra larg, e cila vjen për njërin nga banorët e shtëpisë.

  “Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj
  Nga Rubrika
  Vip01 Mars 2024
  Njëri nga ekipet më të vjetra spanjolle, Atletico Madrid, është tejet aktiv në rrjetin social “TikTok”. Përmbajtje me pyetje, pjesë nga stërvitjet...
  Vip01 Mars 2024
  Arbana Osmani ka postuar në Instastory letrën që i ka shkruar i biri i saj, Joni. Letra e tij padyshim që është...
  Vip01 Mars 2024
  Ish-missi dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Drenusha Latifi, këto ditë është bërë temë e mediave rozë pas denoncimit të dhunës që ish-bashkëshorti...
  Të tjera
  Lajme01 Mars 2024
  Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Korenica, ka treguar arsyet kryesore të kundërshtimit të projektligjit për fertilizimin e asistuar apo siç njihet ndryshe...
  Lajme01 Mars 2024
  Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës është mbledhur sot për herë të dytë, e ku kanë diskutuar për tetë pika përfshirë atë...
  Bota/Rajoni01 Mars 2024
  Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka biseduar me ministrin e Brendshëm Taulant Balla, për t’u interesuar mbi ngjarjen e rëndë që ndodhi...
  Lajme01 Mars 2024
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka uruar bashkëluftëtarin e tij, njëkohësisht mësuesin e devotshëm me rastin e...
  Lajme01 Mars 2024
  Avokati Ardian Bajraktari, duke komentuar vendimin e Gjykatës së Apelit që rasti i vrasjes së Marigona Osmanit të kthehet në rigjykim, tha...
  Lajme01 Mars 2024
  Ish-kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, e ka kritikuar Qeverinë e Kosovës në lidhje me raportet e saj me Shtetet e...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.