Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Presidenti i Venezuelës rezulton pozitiv me COVID-19

  FrontOnline
  13 Gusht 2020

  Presidenti i Venezuelas, Nicolas Maduro, ka njoftuar, se pas testimit qe ka bërë ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

  Nga kabineti qeveritar në Venezuelë, pozitiv me COVID-19 ka rezultuar edhe Ministri i Komunikacionit, Jorge Rodriguez i cili është në vetizolim, shkruan BBCm transmeton Klan Kosova.

  Venezuela ka regjistruar rreth 30 mijë raste të infeksioneve me COVID-19 dhe afro 250 vdekje që nga fillimi i pandemisë.

   

  Në MINIMAX kanë filluar zbritjet finale me çmime fikse 2€, 5€, 7€, 9€
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni05 Qershor 2023
  Pak para orës 15:00 të ditës së hënë, policia e Lubjanës ka marrë informacion për të shtëna armësh. Dhe sipas informacioneve të...
  Bota/Rajoni05 Qershor 2023
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensy është takuar në Kiev me sekretarin e jashtëm të Mbretërisë së Bashkuar, James Cleverly. Përmes një postimi në...
  Bota/Rajoni05 Qershor 2023
  Kryeministri i Belgjikës, Alexander De Croo, ka konfirmuar më 5 qershor se vendi i tij po kërkon sqarime nga Ukraina lidhur me...
  Të tjera
  Lajme05 Qershor 2023
  Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka folur sërish për situatën në veri. Një artikull për situatën e veriut i ka kushtuar edhe...
  Lajme05 Qershor 2023
  Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha thotë se opozita po përpiqet ta rrëzojë Qeverinë Kurti. Basha ka publikuar një letër që Matthew...
  Lajme05 Qershor 2023
  Njohësi i marrëdhënieve ndërkombëtare, Dritëro Arifi, ka thënë se do të ketë sanksione shtesë ndaj Qeverisë së Kosovës, nëse nuk arrihet ndonjë...
  Lajme05 Qershor 2023
  Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti. Hoti e ka kritikuar Pecin se po merret me...
  Lajme05 Qershor 2023
  Deputetja e Parlamentit të Mbretërisë së Bashkuar, Alicia Kearns, ka bërë të ditur se ka kërkuar që sot me urgjencë të trajtohet...
  Lajme05 Qershor 2023
  Policia e Kosovës ka njoftuar se ka sekuestruar tri armë zjarri në rajonin e Prishtinës. Në njoftimin e bërë për media thuhet...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.