[wp-story]

Bota/Rajoni

Po pastronte dëborën mbi makinë, shihni çfarë ‘i vjen’ nga qielli dhe i shkatërron mjetin (VIDEO)

Po pastronte dëborën mbi makinë, shihni çfarë ‘i vjen’ nga qielli dhe i shkatërron mjetin (VIDEO)
19:57 | 03 Dhjetor 2020

Pamje nga incidenti

Një ngjarje e rëndë dhe tepër e çuditshme ka ndodhur në Rusi.

Një burrë ishte duke pastruar makinën e tij nga bora që e kishte mbuluar, por pas pak sekondash diçka e papritur ndodhi.

Një copë e madhe hekuri ra nga pallati dhe e tmerroi 27-vjeçarin. Pllaka e betonit ra mbi makinë dhe e ndau në mes.

Fatmirësisht i riu lëvizi në kohë, ndërsa gjithçka u regjistrua nga kamerat e sigurisë.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera