×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Po mbushte celularin në shtrat, 17-vjeçaren e zë rryma dhe vdes në vend

  FrontOnline
  05 Nëntor 2019

  Një 17-vjeçare ka gjetur vdekjen tragjike pasi karkoi telefonin e saj me një karikues të cilit i kishin dalë fijet.

  Fijet patën kontakt me pjesën metalike të krevatit të së resë dhe kështu atë e ka zënë korrenti.

  Nong Ying, futi karikuesin e dëmtuar në prizë, pasi e kishte izoluar me ngjitës dhe kjo i kushtoi asaj jetën. E reja u gjet e pajetë nga e ëma. E dëshpëruar ajo u mundua ta zgjonte dhe përjetoi një kalim elektriciteti në trup kur e preku.

  Ajo e kuptoi se ç’kishte ndodhur dhe u mundua të priste fishën e karikuesit, por fatkeqësisht ishte shumë vonë./Front Online/

  Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Policia gjermane arrestoi në Berlin 65-vjeçaren Daniela Klette, një anëtare e gjeneratës së tretë të Fraksionit të Ushtrisë së Kuqe (RAF), e...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Trupi i një 65-vjeçari, që u raportua se rrëshqiti në lumin Buna teksa peshkonte para dy muajve, është gjetur i pajetë. Në...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenbeg deklaroi se aleanca ushtarake ka ofruar mbështetje të paprecedentë për Kievin, nuk ka asnjë plan...
  Të tjera
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ministri i Infrastrukturës Libur Aliu sot ishe i ftuar të raportojë në Komisionin për Mbikëqyrjen e Financave Publike. Por, i njëjti nuk...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, është hedhur për të dytën herë apelimi i Isni Kilajt kundër mbajtjes së...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ambasadorja gjermane në Serbi, Anke Konrad, në një intervistë për mediat serbe deklaroi se është shumë e rëndësishme që të gjitha marrëveshjet...
  Sport27 Shkurt 2024
  Interi i këtij edicioni është një skuadër e frikshme, që nuk mund ta ndalojë askush. Skuadra e udhëhequr nga Simone Inzaghi është...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Kuvendi i Komunës së Prishtinës sot mban mbledhje të jashtëzakonshme për shkarkimin e kryesuesit të Kuvendit, Pëllumb Bajçinovci. Karrigen e kësaj pozite, Front...
  Vip27 Shkurt 2024
  Aktori i “Sex and the City”, Eddie Driscoll, ka vdekur në moshën 60-vjeçare pas një beteje me kancerin. Eddie Driscoll luajti në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.