×
  • Sport
  • Sport

    Plasë gallata në rrjete sociale pas humbjes 8 me 2 të Barcelonës

    FrontOnline
    14 Gusht 2020

    Barcelona ka pësuar sonte një ndër humbjet më të thella në historinë e saj, shkruan Front Online.

    Bayern Munich e mundi klubin spanjoll me rezultat 8:2.

    E me të përfunduar ndeshja, kanë filluar shakatë me këtë humbje të klubit Blaugrana.

    Petrol Company sërish troket në dyert e Shtëpisë së Pleqve për Ramazan
    Nga Rubrika
    Sport03 Dhjetor 2023
    Jean Clear Todibo është aktualisht pjesë e Nice në Ligue 1 dhe po shkëlqen me këtë skuadër që aktualisht ka një nga...
    Sport03 Dhjetor 2023
    Fundjava do të përfundojë me një super ndeshje në program. Kampioni në fuqi, Barcelona do të përballet me Atletico Madridin sonte me...
    Sport03 Dhjetor 2023
    Në Hamburg të Gjermanisë u hodh shorti për fazën finale të Euro 2024 teksa Franca u shortua në Grupin D së bashku...
    Të tjera
    Vip03 Dhjetor 2023
    Blero dhe Kaderi kanë shpalosur detaje rreth jetës private të tyre. Kaderi ka treguar se ajo është rritur vetëm nga babai pasi...
    Vip03 Dhjetor 2023
    Teksa qëndronin në oborr Ylli, Besi dhe Santiana, Ylli thirri Ganiun për t’i treguar diçka për njërën nga banoret. Ai i tregoi...
    Vip03 Dhjetor 2023
    Buci dhe Santiana kanë biseduar, janë përplasur dhe përsëri kanë qeshur e janë thumbuar me njëri-tjetrin. Por mbrëmë Buci ka paralajmëruar Santianën...
    Vip03 Dhjetor 2023
    Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Edona kanë rikthyer raportet e mira mes tyre. Përndryshe ata diskutuan edhe për lojën...
    Vip03 Dhjetor 2023
    Komediani i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia ka treguar se ka një plan gjigant. Këtë e shpalosi me Besin...
    Vip03 Dhjetor 2023
    Banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana është tashmë e njohur për temperamentin e saj. Ajo i tha Ganiut me gjuhë të...

    FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.