[wp-story]

Kronika

Pejë, në një shtëpi të pabanuar gjinden mbi 12 kg marihuanë

Pejë, në një shtëpi të pabanuar gjinden mbi 12 kg marihuanë
11:35 | 14 Nëntor 2020

Mbrëmë në Pejë policia ka marrë informatë se në një shtëpi të pabanuar ka substanca narkotike.

Gjatë kontrollit në shtëpi janë gjetur dhe konfiskuar 12 kg e 940.5gram substancë e dyshuar marihuanë.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se për momentin nuk ka ndonjë person të dyshuar dhe se rasti është duke u hetuar.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera