×
 • Vip
 • Vip

  Pas spekulimeve për ndarje Xhensila Myrtezaj “bëhet e gjallë” – publikon një sekuencë të këngës së re

  FrontOnline
  01 Mars 2024

  Artistja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj është duke përgatitur një projekt të ri muzikor edhe pas raportimeve të shumta për ndarjen nga bashkëshorti i saj, Bes Kallaku.

  Myrtezaj, si duket nuk ka të ndalur dhe nuk po lejon që jeta e saj personale të përfshihet në karrierën e saj muzikore.

  Së fundmi, ajo publikoi një “InstaStory” një sekuencë të këngës të cilën pritet ta publikojë së shpejti.

  Nga aspekti i krijimtarisë muzikore, kënga si duket mund të prekë thellë të gjithë adhuruesit e saj, duke dëgjuar vetëm disa sekonda të saj.

  “Po tregoj vetëm një grimcë të gjendjes që do të përjetoni nga kjo këngë… Mezi pres ta dëgjoni”, shkroi Xhensila në postimin e saj.

  Foto: Xhensila Myrtezaj / Instagram

  Ajo është padyshim një ndër artistet më të njohura shqiptare, e cila përgjatë viteve ka mbledhur një sërë adhuruesish.

  Së fundmi, spekulime dhe raportime të shumta kanë vërshuar lidhur me relacionin e saj me Bes Kallakun, për të cilët thuhet se i kanë dhënë fund lidhjes dhe kanë nisur procedurat për divorc. /Telegrafi/

  KEDS njofton se këto vende do mbesin pa energji elektrike
  Nga Rubrika
  Vip13 Prill 2024
  Festivali i Filmit në Kanë ka zbuluar listën e tij të shumëpritur të vitit 2024, pas suksesit të jashtëzakonshëm të edicionit të...
  Vip13 Prill 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbegu sapo ka lënë një njoftim në faqen e saj në Facebook. Këngëtarja, ka treguar se e...
  Vip13 Prill 2024
  Pak kohë më parë Graciano Tagani është bërë përsëri pjesë e formatit të ‘BBV3’. Gjatë qëndrimit të tij muajve të kaluar në...
  Të tjera
  Lajme13 Prill 2024
  Zyra e Rregullatorit të Energjisë (ZRRE) në Kosovë nuk ka ende informacione se nga cilët operatorë furnizohet Elektroseveri për shpërndarjen e energjisë...
  Lajme13 Prill 2024
  I është dhënë lamtumira e fundit, 21 vjeçarjes  që u vra dje nga ish bashkëshorti brenda Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj....
  Lajme13 Prill 2024
  Lista Serbe ka reaguar pas arrestimit të kryesit të veprave penale “Prishja e rendit kushtetues të Kosovës”, serbit, Sreçko Sofronijeviq. Përmes një...
  Lajme13 Prill 2024
  Për kujtim të 21-vjeçares që u vra të premten, sonte nga ora 20:00, do të ndizen qirinjë. Kjo do të bëhet para...
  Sport13 Prill 2024
  Gjilani ka fituar si mysafir i Prishtinës me rezultat 3-1 në kuadër të javës së 29-të të Superligës së Kosovës. Pjesa e...
  Lajme13 Prill 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me Vasfije Krasniqin, kanë qëndruar në Studenicë të Istogut për t’iu bashkuar familjarëve të viktimave...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.