×
 • Vip
 • Vip

  Pas një sfide kokë më kokë me Yllin, Lumbardhi zgjedhet kapiten i javës në Big Brother VIP Kosova 2

  FrontOnline
  03 Dhjetor 2023

  Në sfidën  e kapiten për këtë javë, banorët e Big Brother VIP Kosova kanë qenë të ndarë në dy grupe.

  Secili prej banorëve ka pasur nga një shtizë, ata duhet ta vendosnin fillimisht letrën në zonën mes “gaming room” dhe pastaj ta mbajnë atë përmes shtizës, në pjesën e shuplakës së dorës,

  Ata nuk  mund ta preknin shtizën me dorën tjetër dhe nuk mund që ta peshonin dorën në trup përgjatë kohës së zhvillimit të sfidës, njofton Klankosova.tv.

  E kësaj loje, pas një sfide kokë më kokë me Yllin, i ka shkuar deri në fund Lumbardhi, duke u zgjedhur kështu edhe kapiteni i javës në Big Brother VIP Kosova 2.

  KEDS tregon ku do të ketë nesër ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Drenusha Latifi, ka shokuar opinionin me deklaratat e saj të fundit, duke bërë akuzat e rënda për dhunë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Në një shtëpi ku tensioni dhe emocionet janë gjithmonë në pikën e lartë, Erjola Doçi, një nga pjesëmarrëset e Big Brother VIP...
  Të tjera
  Bota/Rajoni29 Shkurt 2024
  Aleatët politikë të presidentit turk, Rexhep Tajip Erdogan duan të rimarrin kontrollin e Stambollit në zgjedhjet lokale të marsit. Mediat e pavarura...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Gjykata Themelore në Prizren ua ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për nga dy muaj katër të dyshuarve për grabitjen në Suharekë,...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, tha se në shëndetësi nuk ka zhvillim nga Qeveria Kurti, por sipas tij ka vetëm degradim. Sipas...
  Sport29 Shkurt 2024
  Edon Zhegrova po kalon një sezon të karrierës te Lille në elitën e futbollit francez. Ylli kosovar është prej futbollistëve më të...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi të hënën është takuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, ndërsa sot ai ka publikuar...
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.