Lajme

Parashikimi i motit për të Martën

Parashikimi i motit për të Martën
23:53 | 03 Tetor 2022

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell, ku nuk përjashtohet mundësia për ndonjë reshje të izoluar, njofton Meteo Kosova.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut, me shpejtësi prej 10-36 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 5 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 14 deri në 19°C.

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera