×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Pamjet e para pas aksidentit pranë Venecia-s ku humbën jetën dy shqiptarë – vetura e tyre, besohet se theu rrethojën dhe përfundoi në lumë

  FrontOnline
  08 Dhjetor 2023

  Mediet italiane kanë publikuar pamjet pas aksidentit të rëndë trafiku që ndodhi natën e 7 dhjetorit në, në Portugero pranë Venecias, ku humbën jetën tre persona, mes tyre dy shqiptarë.

  Viktimat ishin Egli Gjeci nga Shqipëria, Altin Hoti me origjinë nga Kosova si dhe Julija Di Tilio nga Portugalia, njëherësh e fejuara e këtij të fundit, transmeton Telegrafi.

  https://youtu.be/8TfrMIryE3A

  Makina me të cilën udhëtuan tre të rinjtë doli nga rruga dhe përfundoi në lumin Lemene.

  Siç raportohet trupat e e tyre u nxorën nga lumi rreth orës tre të mëngjesit nga zjarrfikësit.

  Hetimet për shkaqet e aksidentit janë duke vazhduar.

  Një medium italian ka publikuar pamjet pas aksidentit vdekjeprurës si dhe momentin kur automjeti u nxor nga lumi. /Telegrafi/

  “Strategjitë t’i lënë përjashta, ta shijojnë këtë eksperiencë të paharrueshme”, u thotë Bruno banorëve të rinj
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni29 Shkurt 2024
  Aleatët politikë të presidentit turk, Rexhep Tajip Erdogan duan të rimarrin kontrollin e Stambollit në zgjedhjet lokale të marsit. Mediat e pavarura...
  Bota/Rajoni29 Shkurt 2024
  Sekretari amerikan i Mbrojtjes Lloyd Austin tha më herët sot se më shumë se 25,000 gra dhe fëmijë ishin vrarë nga Izraeli...
  Bota/Rajoni29 Shkurt 2024
  Parlamenti Evropian ka miratuar të enjten një rezolutë për procesin e zgjerimit të Bashkimit Evropian (BE), përmes së cilës kërkoi që ky...
  Të tjera
  Lajme29 Shkurt 2024
  Telekomit të Kosovës i janë bllokuar të enjten pasdite llogaritë bankare, pas vendimit të Gjykatës Komerciale lidhur me borxhin prej 5.7 milionë...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, i ka reaguar deputetes së VV-së, Ardiana Matoshi, e cila sot mbajti veshur një bluzë në të...
  Bota/Rajoni29 Shkurt 2024
  Sekretari amerikan i Mbrojtjes Lloyd Austin tha më herët sot se më shumë se 25,000 gra dhe fëmijë ishin vrarë nga Izraeli...
  Vip29 Shkurt 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Drenusha Latifi, ka shokuar opinionin me deklaratat e saj të fundit, duke bërë akuzat e rënda për dhunë...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Jo rrallëherë, gazetarët janë cak i kanosjeve e sulmeve që kryesisht lidhen me punën e tyre. Një rast i tillë ka ndodhur...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Besnik Tahiri, ka thënë se opozita nuk është duke e bllokuar...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.