×
 • Vip
 • Vip

  “Obsesion” – Alban Skënderaj publikon kolonën zanore të filmit “5 Herë Jo”

  FrontOnline
  06 Dhjetor 2023

  Kantautori nga Shqipëria, Alban Skënderaj ka publikuar projektin më të ri muzikor.

  Artisti i njohur ka lansuar kolonën zanore të filmit të ri “5 Herë Jo” – “Obsesion”.

  Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet Albani, me miksimi dhe masterizimi nga Lorenc Aliaj.

  Ndërsa, producent i projektit që tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube, është kantautori Elgit Doda.

  Theksojmë që filmi “5 Herë Jo” me protagonist Donald Veshaj dhe Bora Zemani pritet të dalë në kinema nga data 13 dhjetor. /Telegrafi/

  Përfito FALAS një pushim për çift në Budva
  Nga Rubrika
  Vip26 Shkurt 2024
  Si asnjëherë më parë në një studio televizive, Grida Duma ka rrëfyer për jetën personale e profesionale. Djali, siç thotë ajo, është...
  Vip26 Shkurt 2024
  Grida Duma është një prej grave që fuqishëm ka përkrahur gratë e tjera gjatë karrierës së saj politike, por edhe tash në...
  Vip26 Shkurt 2024
  Meritoni dhe Ilnisa patën një debat që nuk përfundoi mirë, shkak i gjithë kësaj u bë banorja e re e shtëpisë, Sara...
  Të tjera
  Lajme26 Shkurt 2024
  Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se Qeveria ka pranuar që çështja e dinarit të diskutohet me Serbinë në Bruksel në...
  Sport26 Shkurt 2024
  Ballkani sot (e hënë) përmes një njoftimi në faqen e tyre zyrtare në Facebook, ka bërë të ditur se kanë vazhduar bashkëpunimin...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Presidentja Vjosa Osmani, e cila po qëndron për vizitë në Katar, është pritur në takim nga Emiri i Katarit, Sheikh Tamim Bin...
  Bota/Rajoni26 Shkurt 2024
  Teksa Shqipëria për pak ditë do të organizojë Samitin për Ukrainën, ministri i Punëve të Jashtme, Igli Hasani, në sesionin e 55...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Në seancën e së hënës në Gjykatën Themelore në Prishtinë, në rastin e njohur si “Veteranët”, Daut Haradinaj, ish-deputeti i Kuvendit të...
  Lajme26 Shkurt 2024
  20 të rinj tjerë të komuniteteve Rom, Ashkali dhe Egjiptian përfunduan trajnimin mbi Edukimin Medial në kuadër të projektit “Luftimi i dezinformimit...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.