Kronika

Nuk kujdesej për fëmijët e tij, arrestohet një burrë në Gjakovë

Nuk kujdesej për fëmijët e tij, arrestohet një burrë në Gjakovë
09:24 | 25 Nëntor 2021

Në Gjakovë është arrestuar një mashkull për të cilin ekziston dyshimi i bazuar se i njëjti nuk është kujdesur për fëmijët e tij.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh bën të ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

Gjakovë, 21.11.2021-13:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar për të cilin ekziston dyshimi i bazuar se i njëjti nuk është kujdesur për fëmijët e tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera