Lajme

Një person i plagosur në Klinë dhe një i arrestuar, Policia jep detaje

Një person i plagosur në Klinë dhe një i arrestuar, Policia jep detaje
22:21 | 16 Qershor 2021

Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë zjarri në Klinë, ndërsa i dyshuari është arrestuar, raporton FrontOnline.

Lajmin për Front Online e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Sot rreth orës 21:00 në rrugën “Abedin Rexha” në Klinë ka ndodhur një plagosje me armë zjarri. Viktima me autoambulacë është dërguar për tretman në Spitalin e Pejës për trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar nga Policia e Kosovës”, tha Rugova./FrontOnline/

 

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera