×
 • Kronika
 • Kronika

  Nën kërcënimin e thikës grabitet pompa e derivateve në Obliliq

  FrontOnline
  16 Nëntor 2021

  Dy persona nën kërcënimin e thikës kanë grabitur një popë të derivateve në Obiliq.

  Punëtori i cili po punonte raportoi se dy persona të maskuar morën nën kërcënimin e thikës i morën telefonin 100 euro para të gatshme dhe disa pako të cigareve.

  Sipas raportit të policisë të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur ndërsa rasti po hetohet.

  “Obiliq. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se  derisa ka qenë duke punuar në pikën e derivateve,  dy  persona të panjohur të maskuar nën kërcënimin e thikës, i kanë grabitur një telefon celular, 100 € kesh para,  disa pako të cigareve. Pas grabitjes të dyshuarit janë larguar  këmbë në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

  Arif Vladi me 17 shkurt në hotel Lake Side
  Nga Rubrika
  Kronika13 Korrik 2024
  Dy persona janë zhdukur në Prizren ditën e premte. Policia njofton se bëhet fjalë për vëlla dhe motër, të cilët janë larguar...
  Kronika13 Korrik 2024
  Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur dje në fshatin Popolan të Suharekës. I dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima në...
  Kronika13 Korrik 2024
  Në Llapnasellë janë arrestuar pronarët e një auto-servisi dje pasi dyshohet se e kishin thyer veturën e një personi pas një mosmarrëveshjeje....
  Të tjera
  Kronika13 Korrik 2024
  Dy persona janë zhdukur në Prizren ditën e premte. Policia njofton se bëhet fjalë për vëlla dhe motër, të cilët janë larguar...
  Lajme13 Korrik 2024
  Ministria e Infrastrukturës, Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor ka bërë të ditur se ka marrë masa idhur me qarkullimin e automjeteve në vend...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Një depo nafte është përshirë nga zjarri në rajonin juglindor rus të Rostovit, pas një sulmi ukrainas me dronë mëngjesin e 13...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryetari aktual i Bujanocit, Nagip Arifi edhe pas mbajtës së zgjedhjeve të 3 qershorit, thotë se nuk janë mundësitë që shqiptarëve t’iu...
  Kronika13 Korrik 2024
  Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur dje në fshatin Popolan të Suharekës. I dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima në...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, vizitoi për ngushëllime sot familjen Dehari në fshatin Sllupçan të Kumanovës. I shoqëruar nga ministra...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.