[wp-story]

Lajme

Natën e tretë të Vitit të Ri, Kurti e kalon te familja Dehari

Natën e tretë të Vitit të Ri, Kurti e kalon te familja Dehari
12:58 | 03 Janar 2021

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i shoqëruar nga deputeti Liburn Aliu, ka vizituar familjen Dehari.

Ai ka thënë se i kujton me mall e dashuri Arbenin e Monin, Arbnorin e Astritin.

Kujtojmë se në vitin 2007, Arben Xheladini dhe Mon Balaj kanë ndërruar jetë pasi janë qëlluar me plumba gome nga Policia e UNMIK-ut gjatë një proteste të organizuar nga VV.

Ndërsa në vitin 2016, Astrit Dehari është gjetur pa shenja jetë në burgun e Prizrenit.

Postimi i plotë:

Me Liburnin, te Shaban Xheladini dhe Avni e Xhemile Dehari. Në natën e tretë të Vitit të Ri 2021 i gëzohemi fitoreve e…

Posted by Albin Kurti on Sunday, January 3, 2021

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera