×
 • Vip
 • Vip

  “Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

  FrontOnline
  27 Shkurt 2024

  Banori i ri Silvi, ishte shumë i afërt me Sarën në oborrin e shtëpisë, teksa edhe po zhvillonin një bisedë.

  Silvi në bisedë e sipër shprehet që dëshiron ta ketë Sarën në shtëpi, pasi Sara është në televotim këtë javë.

  Sara duket që i pëlqejnë këto fjalë dhe teksa i buzëqesh në shenjë mirënjohjeje, kërkon nga Silvi që të përqafohen, duke i thënë “hug, hug” (përqafim).

  Foto: Big Brother Vip Albania/Instagram

  Silvi nuk ngurron të thumbojë duke i thënë se mos ka mundësi të bëhet Bardhi xheloz.

  Ndërsa Sara me vendosmëri thotë që ta përqafojë sepse Bardhi nuk e ka problem.

  Sara më tutje shprehet: “Unë jam njeri që gjithmonë e kam derën e hapur, unë ndoshta nuk vij e para, por nuk të pres me këmbët e para, kur ti vjen.” /Telegrafi/

  Comodita me dyshekët e saj në Panairin MOW, fiton klientë të rinj në Gjermani
  Nga Rubrika
  Vip19 Prill 2024
    Vesa Vllasaliu, ish-konkurrentja e “Big Brother VIP Kosova”, ka nxitur dyshimet se po i jep fund beqarisë. Ndonëse nuk ka postuar...
  Vip19 Prill 2024
  Në shtëpinë e zhurmshe të “Big Brother Vip Albania”, tensionet nuk janë të reja, por duket se mbrëmja e djeshme ka sjellë...
  Vip19 Prill 2024
  Pak orë para spektaklit të sotëm, debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip” nuk paskan të ndalur. Teksa banorët po bëhen gati...
  Të tjera
  Lajme19 Prill 2024
  Prokuroria Themelore në Prishtinë të enjten dorëzoi në Gjykatën Themelore në Prishtinë kërkesën për caktim të masës së paraburgimit ndaj Edin Nevzadit, administrator...
  Ekonomi19 Prill 2024
  Shqipëria ka njohur një rritje të fortë të importit të fruta-perimeve gjatë këtij viti. Të dhënat tregojnë, se Shqipëria bleu rreth 70...
  Bota/Rajoni19 Prill 2024
  Ogranizata e Kombeve të Bashkuara kanë dënuar shkatërrimin e qëllimshëm të pajisjeve mjekësore të Gazës, shkruan BBC, përcjell klankosova.tv “Misionet e fundit...
  Lajme19 Prill 2024
  Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi ka thënë se stërvitjet ushtarake të Serbisë, të quajtura “Vorbulla 2024”, paraqesin shqetësim për institucionet...
  Lajme19 Prill 2024
  Policia e Kosovës ka arrestuar sot në Ferizaj një shtetas të Maqedonisë së Veriut, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet...
  Bota/Rajoni19 Prill 2024
  Policia suedeze ka qëlluar dhe arrestuar një burrë që dyshohet se ka plagosur tre gra me një objekt të mprehtë në Vasteras,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.