×
 • Vip
 • Vip

  Monika bën deklaratën e papritur për Donaldin dhe Ilirin

  FrontOnline
  13 Janar 2022

  Iliri dhe Donaldi janë dy nga banorët më të komentuar të këtij “Big Brother VIP” dhe njëkohësisht të dy shihen si pretendentët kryesorë për ta fituar atë. Që në javët e para ata kanë patur një debat të ashpër dhe u kthyen në dy “kundëtshtarë” të fortë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

  Teksa shumë banorë kanë zgjedhur të pozicionohen krah njërit apo tjetrit, të tjerë kanë mbetur mes tyre. Ky ishte edhe rasti i Monikës e cila deri para pak ditësh u komentua shumë se po ruante ekuilibrin me të dy duke mos mbajtur anën e askujt. Ndërkohë, së fundmi ka patur debate të forta me Ilirin duke bërë që të jetë më e afërt me Donaldin.

  Teksa po rrinte me Ilirin dhe Arbrin ajo thotë se Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë dhe se kjo është thjesht lojë.

  “Këta janë shokë të ngushtë me njëri-tjetrin, kjo është një lojë e tyre. E ke vënë re kur fillojnë e flasin kot. Është një temë kot, futen këta të dy. Dhe ti thua Monika 1, Monika 2. Ky është Donald, ai është Ilir. Janë dopio këta.”- thotë ajo teksa të tre qeshin.

  30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme, me çmime me të…
  Nga Rubrika
  Vip23 Prill 2024
  Aktorja dhe afaristja e njohur shqiptare që jeton në Zvicër Besa Rraqi Rizmani në episodin e fundit është shfaqur ne serialin e...
  Vip23 Prill 2024
  Vittoria Ceretti dukej sensacionale në një sërë fotografish nga arratisja e saj ekzotike të hënën. Modelja italiane, 25 vjeçe, e cila është...
  Vip23 Prill 2024
  Këngëtari, Luiz Ejlli dhe reperi, Ledri Vula gjatë ditës së sotme kanë publikuar video se bashku. Studio muzikore, i ka bërë bashkë...
  Të tjera
  Bota/Rajoni23 Prill 2024
  SPB Tetovë njofton se është denoncuar një rast i shkeljes së heshtjes zgjedhore për zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut. Një 19-vjeçar...
  Lajme23 Prill 2024
  Deputetja nga radhët e AAK-së, Time Kadrijaj raportin e DASH-it lidhur me korrupsionin në Kosovë e ka vlerësuar si konfirmim të skandaleve...
  Vip23 Prill 2024
  Aktorja dhe afaristja e njohur shqiptare që jeton në Zvicër Besa Rraqi Rizmani në episodin e fundit është shfaqur ne serialin e...
  Lajme23 Prill 2024
  Deputeti i pavarur, Haki Abazi, thotë se më shumë duhet fokusuar në zgjedhjet në veri të Kosovës, se sa për të shpallur...
  Lajme23 Prill 2024
  Asambleja Parlamentare e Këshillit të Europës i ka bërë thirrje mw 16 prill Komitetit të Ministrave që ta pranojë Kosovën si pjesëtare...
  Lajme23 Prill 2024
  Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se ka inicuar rast në drejtim të veprës penale “ngacmimi seksual” ndaj profesorit të Universitetit të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.